Wspornik podłogowy, regulowany, podstawa (stopa) PCV do 1000kg

https://www.alleklima.pl/image/data/Tecnosystemi/WspornikPodłogowyRegulowany220B.jpg
Indeks towaru: 105196
Model: 220B

Gwarancja: od 12 do 24 m-cy
Cena katalogowa:Katalog: 46,10 PLN
Regularna cena: 45,90 PLN
Aktualna cena: 36,70 PLN
Netto: 29,84 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie

Opis

Oferowany wspornik podłogowy został zaprojektowany tak, aby stanowić stabilną podstawę montowanego urządzenia zachowując przy tym wysoką estetykę i ponadprzeciętną trwałość. Stopa idealnie nadaje się do ustawiania np. agregatów klimatyzacji w takich miejscach jak balkony, tarasy lub dachy.
Regulowana głowica pozwala łatwo zamontować agregat na pochyłych powierzchniach, takich jak np. spadzisty dach, należy przy tym jednak pamiętać, iż maksymalny kąt nachylenia powierzchni posadowienia stopy wynosi 15°. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wspornik wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów wszechstronnością zastosowań umożliwiając instalację sprężarki w miejscach niedostępnych dla zwykłych wsporników. Umiejscowiony na spodzie specjalny gumowy o-ring odpowiada za kontakt wspornika z powierzchnią podłoża zapobiegając przesuwaniu się stopy na gładkich powierzchniach. Dodatkowo specjalna podkładka antywibracyjna dostarczana wraz z podstawą zapewnia tłumienie drgań i wibracji generowanych przez urządzenie.
Wspornik podłogowy, regulowany, podstawa (stopa) PCV do 1000kg - 220
Regulacja wysokości możliwa jest z zakresie od 22cm do 17,5cm bez konieczności przycinania gwintu, jednak po skróceniu długości podstawy wspornik może zostać obniżony do 12cm. Zastosowany gwint na wsporniku umożliwiający regulację jego wysokości został zaprojektowany tak, aby nie było możliwe samoczynne obniżenie stopy pod ciężarem urządzenia. Gwarantują to specjalne wypustki i gniazda w gwincie blokujące wysuw podstawy na pierwotnie ustawionym poziomie. Dzięki zastosowaniu tworzywa o bardzo wysokiej wytrzymałości stopa bez problemu poradzi sobie z obciążeniem nawet do 1000 kg, a dodatkowo staranne wykonanie daje pewność, iż nawet po wielu latach podstawa nie straci na wytrzymałości.
Wspornik podłogowy, regulowany, podstawa (stopa) PCV do 1000kg - 220

Parametry techniczne

Wspornik
Obciążenie (kg)
1000
Średnica zewnętrzna podkładki (mm)
30
Średnica wewnętrzna podkładki (mm)
11
Średnica śruby (mm)
10
Długość śruby (mm)
30
Wysokość stopy (mm)
od 120 (po przycięciu) do 220
Średnica stopy (mm)
105

Opakowanie

Zawartość opakowania: wspornik wyposażony w podkładkę gumową i śrubę montażową.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 190x125x125
Waga z opakowaniem (kg): 0,35
Tagi: uchwyt,konsola.