Preparat w płynie do udrażniania odpływów skroplin DrainKleen 5L

https://www.alleklima.pl/image/data/AdvancedEngineering/PreparatDoUdraznianiaOdplywowDrainKleen.jpg
Indeks towaru: 103667
Model: DrainKleen5L

Producent: Advanced Engineering
Aktualna cena: 336,00 PLN
Netto: 273,17 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Na zamówienie (realizacja w 7 dni)
Dostawa gratis!

Opis

DrainKleen to silny i skuteczny środek do szybkiego usuwania zatorów organicznych, rdzy i kamienia w odpływach kondensatu. Preparat jest cięższy od wody dlatego szybko dociera do miejsca w którym występuje problem. Duża objetość opakowania umożliwia wielokrotne udrożnienie instalacji.

Jak używać? Usunąć nadmiar wody z tacy na kondensat oraz z jego odpływu. Delikatnie wlać preparat na tackę i pozwolić mu na wpłynięcie do odpływu. Pozostawić w tacy i odpływie przez pięć minut lub do chwili, kiedy przeszkoda zostanie usunięta. Płukać czystą wodą przez 2 - 3 minuty. Czynności powtarzać aż do usunięcia zatoru.
Preparat w płynie do udrażniania odpływów skroplin DrainKleen 5L - 011

Parametry techniczne

Chemia
Zwroty bezpieczeństwa
R35: Powoduje poważne oparzenia. S1/2: Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi. S26: Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilość wody i zasięgnąć porady lekarza. S36/37/39: Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. S45: W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.

Opakowanie

Zawartość opakowania: preparat.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 250x200x150
Waga z opakowaniem (kg): 5,50