Preparat w aerozolu EasyClean do czyszczenia (uniwersalny)

https://www.alleklima.pl/image/data/AdvancedEngineering/rodekUniwersalny.jpg
Indeks towaru: 101412
Model: EasyClean

Producent: Advanced Engineering
Kod artykułu (EAN): 5060292016115
Aktualna cena: 49,00 PLN
Netto: 39,84 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie

Opis

EasyClean jest wydajnym środkiem czyszczącym nadającym się zarówno do zastosowania w parownikach jak i w chłodzonych powietrzem skraplaczach. Jego formuła umożliwia bezpieczne użytkowanie, czyniąc go idealnym środkiem do regularnego serwisowania.

W przypadku zamkniętych pomieszczeń zapewnić odpowiednią wentylację. Parowniki: jeśli system na to pozwala, można pozostawić włączony wentylator. Skraplacze: należy wyłączyć urządzenie i odłączyć zasilanie. Rozpylanie należy rozpocząć od góry rozpylając aerozol z niewielkiej odległości. Spryskiwać systematycznie, kierując strumień od góry w dół, następnie kolejno w bok. Upewnić się że lamele są całkowicie pokryte środkiem. W razie konieczności, osłonić tył lameli tak, aby zebrać zanieczyszczenia. W przypadku uporczywych zabrudzeń, powtórzyć czynność. Po oczyszczeniu, starannie spłukać czystą wodą.
Preparat w aerozolu EasyClean do czyszczenia (uniwersalny) - 009

Parametry techniczne

Chemia
Pojemność (l)
0,6
Przeznaczenie
Środek uniwersalny.
Zwroty bezpieczeństwa
R12: Produkt skrajnie łatwopalny. S1/2: Przechowywać pod zamknięciem i chronić przed dziećmi. S16: Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. S35: Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. S45: W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - jeżeli to możliwe, pokaż etykietę. S51: Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Okres ważności
48 m-cy od daty produkcji

Opakowanie

Zawartość opakowania: preparat.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 320x100x100
Waga z opakowaniem (kg): 0,65