Klimatyzacja ścienna KAISAI seria FOCUS z Wi-Fi 2,6kW/2,9kW

indeks: 104143
Producent: Kaisai
Model: KWF-09HRDI, KWF-09HRDO
Gwarancja: 36 m-cy (do 60 m-cy z montażem)
Cena katalogowa:Katalog: 2 460,00 PLN
Aktualna cena: 1 968,00 PLN
Netto: 1 600,00 PLN
Ilość do zamówienia: kpl.  
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie
Produkt ogranicza sposoby dostawy!

Opis

Oferowana jednostka wewnętrzna idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu biurowym lub mieszkalnym o powierzchni nieprzekraczającej 26m2 i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Nowy model tego klimatyzatora, dzięki funkcji Wi-Fi w standardzie wyróżnia się możliwością sterowania za pomocą smartfona lub tabletu, a nowoczesny pilot umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych funkcji: samooczyszczenie parownika, grzanie do 8°C oraz pomiar temperatury w pilocie. Użytkownik ma do wyboru jeden z wielu trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia oraz tryb automatyczny samoczynnie dobierający sposób działania.

Klimatyzatory wyposażone są w moduł Wi-Fi i mogą być sterowane za pomocą aplikacji zainstalowanej w urządzeniu mobilnym takim jak telefon lub tablet*. Dzięki temu uzyskujemy możliwość kontroli parametrów pracy urządzenia z każdego miejsca. Dostępne jest ustawienie oczekiwanej temperatury powietrza w pomieszczeniu, godziny włączenia lub wyłączenia klimatyzatora oraz wybór trybu pracy i prędkości wentylatora.

*Funkcja dostępna na wybranych urządzeniach z Android i iOS.
PAMIĘĆ USTAWIEŃ ŻALUZJI
Dzięki tej funkcji po każdym wyłączeniu klimatyzator zapamiętuje ustawienie żaluzji i przywraca przy następnym uruchomieniu.

TRYB TURBO
Dzięki zastosowaniu funkcji TURBO możliwe jest osiągnięcie żądanego efektu schłodzenia lub ogrzania w bardzo krótkim czasie, a tym samym szybkie dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do oczekiwań użytkownika.

DWANAŚCIE PRĘDKOŚCI WENTYLATORA JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ
Użytkownik wybiera prędkość wentylatora spośród czterech trybów dostępnych na pilocie, jednakże urządzenie zależnie od potrzeb samo decyduje o dokładnym doborze jednego z aż 12 stopni regulacji.

CZUJNIK TEMPERATURY W PILOCIE
Pomiar temperatury wykonywany w pilocie umożliwia wskazanie temperatury bliżej użytkownika, a co za tym idzie pozwala lepiej dopasować temperaturę otoczenia.

FUNKCJA GRZANIA 8°C
Klimatyzator w trybie grzania do 8°C, umożliwia np. podczas nieobecności użytkownika utrzymanie temperatury na poziomie 8°C zapobiegającej nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia, ograniczając tym samym zużycie energii elektrycznej.
TRYB CZUWANIA
W trybie czuwania odłączone zostaje zasilanie od nieużywanych podzespołów elektronicznych, dzięki czemu zużycie energii spada do 1W. W porównaniu do urządzeń niewyposażonych w taką funkcję, które przeciętnie w tym trybie pobierają 5W, można łatwo wyliczyć oszczędność ok. 80% energii.

SAMOOCZYSZCZENIE PAROWNIKA
Funkcja uruchomiona w trybie chłodzenia osusza parownik (wymiennik wewnętrzny), co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów.

FITR KATALITYCZNY
Dzięki wielowarstwowej powłoce katalizatora i warstwie włókna filtr ten usuwa szkodliwe cząsteczki i nieprzyjemne zapachy z powietrza. Dodatkowo skutecznie eliminuje również szkodliwe związki organiczne oraz lotne cząstki formaldehydu.

FILTRY OPCJONALNE
Do urządzeń z serii można użyć również: filtru z jonami srebra, który ma na celu niszczenie bakterii oraz niedopuszczenie do rozwoju drobnoustrojów, filtr z witaminą C, która wchłaniana przez skórę dobrze na nią wpływa lub filtr 3M, który dzięki unikalnej konstrukcji wyłapuje z powietrza kurz oraz szkodliwe substancje alergiczne.

AUTOMATYCZNY RESTART
Podczas przerwy w dostępie do energii elektrycznej klimatyzator zapamiętuje ostatnie ustawienia i przywraca je po wznowieniu zasilania.

FUNKCJA SNU
Aktywowanie funkcji snu powoduje, że urządzenie w ciągu dwóch godzin w trybie chłodzenia podnosi, a w trybie grzania obniża nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę. W tym czasie wentylator pracuje na niskich obrotach. Po upływie 5 godzin, klimatyzator automatycznie wyłącza się. Powolna, mało zauważalna zmiana temperatury oraz wyłączenie urządzenia, zapewnia komfort oraz gwarantuje oszczędność energii.

AUTODIAGNOZA
Urządzenie monitoruje swoją pracę i wykrywa nieprawidłowe działanie podzespołów. Po stwierdzeniu poważnej awarii wyłącza się, a kod błędu wyświetla na wyświetlaczu jednostki wewnętrznej.

SYGNALIZACJA WYCIEKU CZYNNIKA
Urządzenie wyposażono w możliwość wykrycia wycieku czynnika chłodniczego. Uchroni to klimatyzator przed uszkodzeniem wynikającym z "pracy na sucho" oraz zaalarmuje użytkownika w odpowiednim momencie.

AWARYJNE UŻYTKOWANIE
W momencie awarii jednego z czujników większość klimatyzatorów przerywa działanie, natomiast klimatyzator KAISAI wskaże usterkę i jeżeli tylko będzie to bezpieczne umożliwi dalsze użytkowanie w trybie awaryjnym do momentu usunięcia usterki.
Zgodnie z ustawą z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych Dz.U. 2015 poz. 881 wraz z późniejszymi zmianami oferowane urządzenie może nabyć użytkownik końcowy po przedstawieniu umowy zawartej z osobą prawną posiadającą certyfikat dla przedsiębiorców lub z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu.

Parametry techniczne

Jednostka wewnętrzna
Wydajność podczas chłodzenia (kW)
2,6
Wydajność podczas grzania (kW)
2,9
Regulacja kierunku nawiewu w pionie
TAK, automatyczna
Regulacja kierunku nawiewu w poziomie
TAK, ręczna
Wyświetlacz trybu pracy urządzenia
NIE
Wyświetlacz temperatury
TAK
Sterowanie Wi-Fi
TAK
Filtr mechaniczny, przeciwpyłowy
TAK
Filtr katalityczny, przeciwzapachowy
TAK
Filtr z witaminą C
NIE, opcjonalny
Filtr 3M, antyalergiczny
NIE, opcjonalny
Filtr z jonami srebra, antybakteryjny
NIE, opcjonalny
Funkcja grzania do 8°C
TAK
Funkcja sterylizacji powietrza
NIE
Funkcja samooczyszczenia
TAK
Funkcja jonizacji powietrza
NIE
Przepływ powietrza (m3/h)
od 230 do 430
Poziom ciśnienia akustycznego (db(A))
od 25 do 38
Temperaturowy zakres nastawy urządzenia (°C)
od +17 do +30
Wymiary WxSxG (mm)
250x715x188
Waga (kg)
6,3
Jednostka zewnętrzna
Wydajność podczas chłodzenia (kW)
2,6 (od 1,0 do 3,2)
Wydajność podczas grzania (kW)
2,9 (od 0,8 do 3,3)
Pobór mocy podczas chłodzenia (kW)
0,87 (od 0,10 do 1,24)
Pobór mocy podczas grzania (kW)
0,88 (od 0,12 do 1,20)
Klasa energetyczna - chłodzenie
A++
Klasa energetyczna - grzanie
A+
SEER
6,1
SCOP
4,0
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))
53
Zakres pracy urządzenia podczas chłodzenia (°C)
od -15 do +50
Zakres pracy urządzenia podczas grzania (°C)
od -15 do +30
Maksymalna długość instalacji freonowej (m)
25
Maks. różnica wysokości pomiędzy jednostkami (m)
10
Średnice rur freonowych ciecz/gaz (mm)
6,35/9,52
Czynnik chłodniczy
R410A
Zasilanie
od 220V do 240V, 50Hz
Wymiary WxSxG (mm)
555x770x300
Waga (kg)
25,2
Pilot, sterownik
Czujnik temperatury otoczenia
TAK
Zegar
NIE
Timer
TAK
Tryb cichy
TAK
Tryb ekonomiczny
NIE
Tryb pełnej mocy
TAK
Tryb ustawień nocnych
TAK
Blokada ustawień
NIE
Zasilanie bateryjne
TAK, AAA - 2 szt.

Opakowanie

Zawartość opakowania: jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrzna, pilot, instrukcja oraz gwarancja.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 909x900x345
Waga z opakowaniem (kg): 36,00

Podobne

Kaisai KEM-09KTAI, KEM-09KTAO
Komplet nadający się do pomieszczenia biurowego lub mieszkalnego o powierzchni nieprzekraczającej 26m². Drugiej generacji klimatyzator dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki oraz silników prądu stałego jest energooszczędny, cichy i umożliwia pracę w szerokim zakresie temperatur.
1 784,00 PLN
Netto: 1 450,41 PLN
Kaisai KEX-09KTAI, KEX-09KTAO
Komplet nadający się do pomieszczenia biurowego lub mieszkalnego o powierzchni nieprzekraczającej 26m². Klimatyzator dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki oraz silników prądu stałego jest energooszczędny, cichy i umożliwia pracę w szerokim zakresie temperatur.
1 567,00 PLN
Netto: 1 273,98 PLN
Kaisai KWX-09HRDI, KWX-09HRDO
Komplet idealny do pomieszczenia biurowego lub mieszkalnego o powierzchni nieprzekraczającej 26m². Nowy model, który dzięki funkcji Wi-Fi wyróżnia się możliwością sterowania za pomocą smartfona lub tabletu oraz 3 dodatkowymi funkcjami: samooczyszczenie parownika, grzanie do 8°C oraz pomiar temperatury w pilocie.
1 591,00 PLN
Netto: 1 293,50 PLN
Mitsubishi MSZ-EF25VE2B, MUZ-EF25VE
Klimatyzacja idealna do domu lub biura o powierzchni nieprzekraczającej 25 m² i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia.
5 095,00 PLN
Netto: 4 142,28 PLN
Mitsubishi MSZ-EF25VE2S, MUZ-EF25VE
Klimatyzacja idealna do domu lub biura o powierzchni nieprzekraczającej 25 m² i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia.
5 095,00 PLN
Netto: 4 142,28 PLN
Mitsubishi MSZ-EF25VE2W, MUZ-EF25VE
Klimatyzacja idealna do domu lub biura o powierzchni nieprzekraczającej 25 m² i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia.
5 095,00 PLN
Netto: 4 142,28 PLN
Mitsubishi MSZ-FH25VE, MUZ-FH25VE
Klimatyzacja idealna do domu lub biura o powierzchni nieprzekraczającej 25 m² i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia.
5 850,00 PLN
Netto: 4 756,10 PLN
Mitsubishi MSZ-SF25VE, MUZ-SF25VE
Klimatyzacja idealna do pomieszczenia w domu lub biura o powierzchni nieprzekraczającej 25 m² i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą lub grzewczą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia.
4 000,00 PLN
Netto: 3 252,03 PLN
Używamy plików cookies

Ciasteczka służą nam do zwiększenia funkcjonalności naszych stron oraz do celów statystycznych i reklamowych. Dzięki nim możemy dostosować treść witryny do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Akceptuje

Jeżeli nie wyrażasz zgody wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce.