Klimatyzator przenośny z pilotem i akcesoriami KAISAI 3,5 kW/2,9 kW

https://www.alleklima.pl/image/data/Kaisai/KlimatyzatorPrzenosnyKPPD-HRN29.jpg https://www.alleklima.pl/image/data/Kaisai/KlimatyzatorPrzenosnyKPPD-HRN29-Tył.jpg https://www.alleklima.pl/image/data/Kaisai/PilotKaisaiPrzenosny..jpg
Indeks towaru: 105320
Model: KPPD-12HRN29

Producent: Kaisai
Gwarancja: 24 m-ce
Cena katalogowa:Katalog: 2 583,00 PLN
Regularna cena: 2 325,00 PLN
Aktualna cena: 1 545,00 PLN
Netto: 1 256,10 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie
Produkt ogranicza sposoby dostawy!

Opis

Klimatyzator idealny do pomieszczenia w domu lub biurze o powierzchni nieprzekraczającej 30 m2 i niedużym zapotrzebowaniu na moc chłodzącą. Użytkownik ma do wyboru jeden z kilku trybów pracy: chłodzenie, osuszanie, grzanie i wentylacja pomieszczenia. Nie ma konieczności stałego montażu. Urządzenie można z łatwością przemieszczać między pomieszczeniami.
Klimatyzator przenośny z pilotem i akcesoriami KAISAI 3,5 kW/2,9 kW - 059
AUTOMATYCZNY RESTART - jeśli ze względu na przerwę w dostawie prądu klimatyzator wyłączy się, po powrocie do zasilania automatycznie powróci do pracy w ostatnio używanej funkcji.

TRYB NOCNY - ta funkcja umożliwia automatyczne zwiększenie lub zmniejszenie temperatury o 1°C na godzinę przez pierwsze 2 godziny pracy, następnie utrzymuje dany poziom przez 5 godzin, a potem wyłącza się. Ta cecha powoduje zarówno oszczędność energii jak i komfort podczas pracy nocnej.

PROGRAMATOR CZASOWY - oferuje możliwość zaprogramowania czasu włączenia oraz wyłączenia jednostki.

FUNKCJA AUTODIAGNOZY - klimatyzator w przypadku awarii wyświetli błąd na wyświetlaczu urządzenia.

FUNKCJA POMPY CIEPŁA - pompa ciepła jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych elektrycznych systemów grzewczych, zapewnia wydajne ogrzewanie przy zdecydowanie niższym zużyciu energii. Dzięki wymuszonemu przez wentylator obiegowi powietrza w pomieszczeniu, zadana temperatura osiągana jest znacznie szybciej.

RUCHOMA ŻALUZJA - zastosowana w urządzeniu ruchoma żaluzja zapewnia doskonałą regulację kierunku nawiewu powietrza.

WYTRZYMAŁE KÓŁKA - dzięki zwrotnym i wytrzymałym nóżkom urządzenie cechuje duża mobilność gwarantująca możliwość pracy urządzenia dokładnie tam gdzie potrzebuje użytkownik.

Zastosowany w części czołowej urządzenia czytelny i funkcjonalny wyświetlacz LED wraz z dotykowymi przyciskami oraz kontrolkami sygnalizującymi nastawy podnosi komfort użytkowania klimatyzatora.
Do klimatyzatora zostały załączone wszystkie potrzebne akcesoria instalacyjne takie jak: rura odprowadzania powietrza, złączka do montażu w ścianie, złączki z okrągłym i spłaszczonym wylotem, uszczelka piankowa oraz rurka odprowadzania skroplin wraz ze złączką; pozwalające na samodzielne przygotowanie urządzenia do pracy.
Klimatyzator przenośny z pilotem i akcesoriami KAISAI 3,5 kW/2,9 kW - 060
Ze względu na ciągły rozwój produktów prezentowane zdjęcia przedstawiają ogólny wygląd oferowanych urządzeń, jednak zależnie od modelu i wydajności, klimatyzatory różnią się wymiarami i wynikającymi z tego detalami wykończenia.

Parametry techniczne

Klimatyzator
Wydajność podczas chłodzenia (kW)
3,5
Wydajność podczas grzania (kW)
2,9
Pobór mocy podczas chłodzenia (kW)
1,35
Pobór mocy podczas grzania (kW)
1,05
Klasa energetyczna
A+
EER
2,6
COP
2,8
Czynnik chłodniczy
R290
Temperaturowy zakres nastawy urządzenia (°C)
od +17 do +30
Przepływ powietrza (m3/h)
od 355 do 420
Poziom ciśnienia akustycznego (db(A))
od 54,0 do 54,5
Wymiary WxSxG (mm)
765x467x397
Waga (kg)
34,4
Zasilanie
230V, 50Hz

Opakowanie

Zawartość opakowania: klimatyzator, pilot, instrukcja obsługi, akcesoria montażowe.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 870x510x440
Waga z opakowaniem (kg): 39,60