Podtynkowy syfon do skroplin z blokadą antyzapachową (kulką)

https://www.alleklima.pl/image/data/Inne/SyfonPodtynkowyDoSkroplinZKulkąWTAC.jpg
Indeks towaru: 105193
Model: WTAC

Kod artykułu (EAN): 8052967004326
Gwarancja: od 12 do 24 m-cy
Regularna cena: 126,90 PLN
Aktualna cena: 107,90 PLN
Netto: 87,72 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie
Dostawa gratis!

Opis

Podtynkowy syfon stosowany do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych do kanalizacji. Wyposażony w kulkę tworzy trwałą i skuteczną blokadę mechaniczną przeciw wszelkim zapachom, a za pomocą zastosowanej redukcji gumowej przy wlocie można podłączyć węże lub rury o średnicach zewnętrznych od 16mm do 40mm.

Oferowany produkt został opracowany w celu rozwiązania jednego z największych problemów w instalacjach klimatyzacyjnych, a mianowicie obecność nieprzyjemnych zapachów pochodzących z rury odprowadzającej skropliny. Poprzez zamontowanie syfonu wzdłuż rury spustowej podczas instalacji, tworzona jest bariera dla zablokowania refluksu.
Wyjmowana kaseta ułatwia czyszczenie i konserwację produktu w trakcie użytkowania, gdyż cały moduł syfonujący możemy wyjąć i dokładnie umyć np. w umywalce. Jednak oferowany przedmiot został zaprojektowany tak, aby zapewnić nie tylko wygodę użytkownikowi końcowemu, ale też umożliwić instalatorowi łatwy i precyzyjny montaż. Dlatego właśnie wyposażony został w poziomicę, która gwarantuję prawidłową instalację, oraz specjalną zaślepkę do tynkowania lub gipsowania (oznaczona numerem 1 na rysunku), która zabezpiecza puszkę przed zabrudzeniem podczas prac budowlanych. Dodatkowo kompaktowa budowa umożliwiła zmniejszenie głębokości zabudowy do jedynie 55mm, dzięki czemu zminimalizowano ilość pracy przy montażu do minimum. Ostatecznie, aby wykończyć miejsce instalacji syfonu w zestawie znajduje się estetyczna pokrywa (oznaczona numerem 2 na rysunku) ukrywająca syfon w trakcie codziennej eksploatacji.
Podtynkowy syfon do skroplin z blokadą antyzapachową (kulką) -

Parametry techniczne

Inne
Wymiary WxSxG (mm)
230x120x57
Średnica wlotu (mm)
16 - 40
Średnica wylotu (mm)
20

Opakowanie

Zawartość opakowania: syfon, pokrywa, poziomica, obudowa montażowa.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 240x140x75
Waga z opakowaniem (kg): 0,40