Informacje o nas

O nas
Oferta naszych sklepów skierowana jest do klientów ceniących wysoki standard obsługi klienta. Dbamy o jakość opisów, zdjęć i specyfikacji prezentowanych towarów związanych branżą klimatyzacji i wentylacji. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 r., systematycznie rozwijając zakres i jakość oferowanych przez nas usług, co pozwoliło szybko zdobyć uznanie klientów. Z czasem rozwój i współpraca z wieloma dostawcami urządzeń zaowocowała zwiększeniem konkurencyjności naszej oferty umożliwiając wyróżnienie naszej firmy na tle innych działających w regionie łódzkim. Ostatnie lata przyniosły rozszerzenie działalności o nowe kanały sprzedaży oferowanych przez nas produktów, którymi są właśnie prezentowane sklepy internetowe www.alleKLIMA.pl oraz www.alleWENTA.pl.

NASZE UMIEJĘTNOŚCI POZWALAJĄ ŁĄCZYĆ PRECYZJĘ I SOLIDNOŚĆ

Wszystkie oferowane produkty oraz usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Zawsze zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klienta, wykazując się przy tym dużą elastycznością w nawiązywaniu współpracy. Zawsze zapewniamy kompleksową obsługę tak, aby klient mógł powierzyć nam cały zakres prac związanych z danym zagadnieniem.

DOMENĄ NASZEJ FIRMY JEST INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

Odpowiednie prezentowanie oferowanych produktów oraz wykonywanie prac na najwyższym poziomie zapewnia nam pozytywną opinię i zasłużoną pozycję na rynku, zaś dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników oraz dobrze wyposażonym zapleczu technicznym realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.